全萤幕检视 - 查看544II.57.B    的1

André Marfaing

II.57.B

拍品已结束竞投

October 29, 01:44 PM GMT

估价

10,000 - 15,000 EUR

拍品信息

André Marfaing

1925 - 1987

II.57.B

signed and titled on the reverse

81 x 65 cm ; 31⅞x 25 9/16 in.

__________________________________________________________

André Marfaing

1925 - 1987

II.57.B

signé et titré au dos

huile sur toile

81 x 65 cm ; 31⅞x 25 9/16 in.

Galerie Claude Bernard, Paris

Galerie Claude Bernard, Paris