Untitled
May 5, 03:13 PM GMT
2,000 - 3,000 EUR
Henri Michaux
1899 - 1984
Untitled
signed with the initials
watercolour on paper
50 x 65,5 cm; 19 11/16 x 25 13/16 in.
Executed in 1958.
Henri Michaux
1899 - 1984
Untitled
signé des initiales
aquarelle et encre sur papier
Exécuté en 1958.