Untitled
May 5, 03:11 PM GMT
1,000 - 1,500 EUR
Henri Michaux
1899 - 1984
Untitled
signed with the initials
watercolour on paper
65,5 x 50 cm; 25 13/16 x 19 11/16 in.
Executed in 1948.
Henri Michaux
1899 - 1984
Untitled
signé des initiales
aquarelle sur papier
Exécuté en 1948.