Untitled
May 5, 04:20 PM GMT
200 - 300 EUR
Bernard Schultze
1915 - 2005
Untitled
signed and dated 9/1/61
mixed media on paper
123 x 74 cm; 48 7/16 x 29⅛in.
Executed in 1961.
Bernard Schultze
1915 - 2005
Untitled
signé et daté 9/1/61
technique mixte sur papier
123 x 74 cm; 48 7/16 x 29⅛in.
Exécuté en 1961.