View full screen - View 1 of Lot 1119. Jeanne d'Arc.

Marie d'Orléans

Jeanne d'Arc

March 20, 02:58 PM GMT

800 - 1,200 EUR

Marie d'Orléans

1813 - 1839

Jeanne d'Arc

bronze, brown patina

signed Marie d'Orléans

Height 54cm., 21¼in.

____________________________________________

Marie d'Orléans

1813 - 1839

Jeanne d'Arc

bronze à patine brune

signé Marie d'Orléans

Haut. 54 cm, 21 ¼ in.