Contemporary Curated
Contemporary Curated
Bath Time
July 8, 01:01 PM GMT
25,000 - 35,000 EUR
Genieve Figgis
n. 1972
Bath Time
titled, signed and dated 2014 on the reverse
oil on board
31 x 37,4 cm; 12 3/16 x 14¾in.
Executed in 2014.
Genieve Figgis
n. 1972
Bath Time
titré, signé et daté 2014 au dos
huile sur panneau
Exécuté en 2014.