Lot 97
  • 97

Leonora Carrington (1917-2011)

20,000 - 25,000 USD
25,000 USD

  • Leonora Carrington
  • Animales en el bosque
  • watercolor and gouache on heavy paper

Provenance

Iolas Jackson Gallery, New York