Lot 1
  • 1

Johannes Christiaan Schotel

8,000 - 12,000 EUR

  • Johannes Christiaan Schotel
  • a view on the merwede, dordrecht
  • signed l.r.
  • oil on panel
  • 38 by 51 cm.

Provenance

Sale Dordrecht (Mak), May 1933, lot 40
Sale Amsterdam (Sotheby Mak van Waay), 26-27 April 1976, lot 178

Amsterdam, Stedelijk Museum (on loan)
IJzendijke, Town Hall, June - September 1954, cat.no. 29
Amsterdam, Museum Willet-Holthuysen, Romantische School, November 1958 - February 1959, cat.no. 22
Laren, Singer Museum, Keuze uit de collectie B. de Geus van den Heuvel, 1964, cat.no. 41

Catalogue Schilderijen - aquarellen en etsen. Verzameling B. de Geus van den Heuvel, Nieuwersluis, Amsterdam, cat.no. 178, illustrated