September 23, 06:37 PM GMT
2,000 - 3,000 EUR
JEAN DUBUFFET
1901 - 1985
RÉCIT (WEBEL 1185)
signed in pencil, dated, numbered 28/50
screenprint in grey and black
feuille: 33 x 42,3 cm; 13 x 16⅝ in.
JEAN DUBUFFET
1901 - 1985
RÉCIT (WEBEL 1185)
signé au crayon, daté et numéroté 28/50
sérigraphie