View full screen - View 1 of Lot 30. Nude | Nu féminin.

Nadia Benois

Nude | Nu féminin

July 6, 04:47 PM GMT

1,000 - 1,500 EUR

Nadia Benois

1896 - 1975

Nude

signed upper right

oil on card

43 x 33 cm ; 17 x 13 in.

____________________________________________

Nadia Benois

1896 - 1975

Nu féminin

signé en haut à droite

huile sur carton

43 x 33 cm ; 17 x 13 in.