9
9
Roger Hilton
UNTITLED
9
Roger Hilton
UNTITLED

Roger Hilton

Londres

Roger Hilton
1911 - 1975
UNTITLED
gouache and pastel on paper
25.3 by 20.2 cm. 10 by 8 in.
Executed circa 1973-74

Provenance

The Artist's Estate.

Roger Hilton

Londres