Untitled
May 5, 12:55 PM GMT
6,000 - 8,000 EUR
Dado
1933 - 2010
Untitled
signed and dated 63
96,5 x 130 cm; 38 x 51 3/16 in.
Executed in 1963.
Dado
1933 - 2010
Untitled
signé et daté 63
Exécuté en 1963.