Le songe de Daphné
May 5, 12:21 PM GMT
3,000 - 5,000 EUR
Pierre Bettencourt
1917 - 2006
Le songe de Daphné
signed with the initials, titled and dated 90 on the reverse
mixed media
153 x 111 cm; 60¼x 43 11/16 in.
Pierre Bettencourt
1917 - 2006
Le songe de Daphné
signé des initiales, titré et daté 90 au dos
technique mixte
Exécuté en 1990.