Contemporary Curated
Contemporary Curated
Gravelmaster
July 8, 02:16 PM GMT
7,000 - 10,000 EUR
Dan Rees
n. 1982
Gravelmaster
signed and dated 2014 on the reverse
mixed media on canvas
200 x 150 cm; 78¾x 59 1/16 in.
Executed in 2014.
Dan Rees
n. 1982
Gravelmaster
signé et daté 2014 au dos
technique mixte sur toile
Exécuté en 2014.