Collection Jean-Claude Bellier

View full screen - View 1 of Lot 34. Untitled.

Jean-Yves Commère

Untitled

November 29, 02:34 PM GMT

2,000 - 3,000 EUR

Jean-Yves Commère

1920 - 1986

Untitled

signed

72,5 x 100 cm ; 28 9/16 x 39⅜in.

_______________________________________________________________

Jean-Yves Commère

1920 - 1986

Untitled

signé

huile sur toile

Galerie Jean-Claude Bellier