Art Contemporain Day Sale
Art Contemporain Day Sale
Sans titre
December 3, 03:06 PM GMT
30,000 - 50,000 EUR
Jean-Pierre Pincemin
1944 - 2005
Sans titre
signed and dated 1983 on the reverse
200 x 160,5 cm ; 78 3/4 x 63 3/16 in.
Executed in 1983.
_______________________________________________________________________
Jean-Pierre Pincemin
1944 - 2005
Sans titre
signé et daté 1983 au dos
hulie sur toile
200 x 160,5 cm ; 78¾x 63 3/16 in.
Exécuté en 1983.