30
30
South German, late 17th century
,
SAINT SEBASTIAN
30
,
SAINT SEBASTIAN

Tableaux, Sculptures et Dessins Anciens et du XIXe siècle

,
SAINT SEBASTIAN

Provenance

Private collection, Germany.