215
215
Modern
STAG HEAD
2,0003,000
LOT SOLD. 20,000 EUR
215
Modern
STAG HEAD
2,0003,000
LOT SOLD. 20,000 EUR

Saint-Germain-des-Prés: Un goût pour le XXème siècle

Modern
STAG HEAD
hammered metal
90 x 41 x 46 cm ; 35  1/2  x 16  1/8  x 18  1/8  in
Read Condition Report Read Condition Report

Provenance

Maison Rapin, Paris