Lot 14
  • 14

Kazuo Shiraga

  • Kazuo Shiraga
  • Untitled
  • signed in Japanese, framed
    gouache on paper
  • 56 by 40.5 cm.; 22 by 16 in.
  • ca. 1970

Provenance

Private Asian Collection