- 563
Archéologie. --
1,000 - 1,500 EUR
Museum Gregorianum - Musei Etrusci quod Gregorius XVI pon max in Aedieus Vaticanis Constituit Monumenta linearis picturae... Vaticanis, Ex Aedieus, 1842 ; 2 volumes in-folio demi-chagrin vert, dos à nerfs ornés.
214 planches d'Antiques des collections du pape Grégoire XVI.
Brunet II 1551
Brunet II 1551