PF1333

Lot 563
  • 563

Archéologie. --

1,000 - 1,500 EUR

Museum Gregorianum - Musei Etrusci quod Gregorius XVI pon max in Aedieus Vaticanis Constituit Monumenta linearis picturae... Vaticanis, Ex Aedieus, 1842 ; 2 volumes in-folio demi-chagrin vert, dos à nerfs ornés.

214 planches d'Antiques des collections du pape Grégoire XVI.

Brunet II 1551