PF1333

Lot 524
  • 524

Chine. --

1,000 - 1,500 EUR

Premare. P. Notitia linguae Sinicae. Malaccae : cura Academiae anglo-sinensis, 1831 ; in-4 demi-veau violet.

202 pages de texte, 28 pages d’Index.

Dos passé.