- 524
Chine. --
1,000 - 1,500 EUR
Premare. P. Notitia linguae Sinicae. Malaccae : cura Academiae anglo-sinensis, 1831 ; in-4 demi-veau violet.
202 pages de texte, 28 pages d’Index.
Dos passé.
Dos passé.