Lot 251
  • 251

Stefano Arienti

8,000 - 12,000 EUR

  • Stefano Arienti
  • Turbina
  • firmato e datato 1989
  • carta stampata piegata
  • cm 20x20x20

signed and dated 1989, printed paper folded