N08790

Lot 104
  • 104

Georges Valmier

5,000 - 7,000 USD
12,500 USD

  • Georges Valmier
  • Bouquet de fleurs

  • Signed G. Valmier. (lower right)
  • Gouache on paper
  • 9 3/4 by 6 in.
  • 24.8 by 15.3 cm

Provenance

Acquired circa 1975