Lot 176
  • 176

André Lanskoy

10,000 - 12,000 EUR

  • André Lanskoy
  • Composition
  • signé
  • gouache sur papier
  • 24,5 x 64,5 cm; 9 5/8 x 25 3/8 in.

signed; gouache on paper