Lot 172
  • 172

André Lanskoy

7,000 - 9,000 EUR

  • André Lanskoy
  • Composition
  • signé
  • gouache sur papier
  • 64 x 25 cm; 25 1/4 x 9 7/8 in.

signed; gouache on paper