Lot 77
  • 77

John Piper, C.H.

3,000 - 5,000 GBP

  • John Piper, C.H.
  • Teifi Valley nr Carmarthen
  • signed
  • gouache, watercolour and wax crayon
  • 33 by 51cm.; 13 by 20in.

Provenance

Malborough Fine Art Ltd, London

Executed in 1967