- 77
John Piper, C.H.
3,000 - 5,000 GBP
- John Piper, C.H.
- Teifi Valley nr Carmarthen
- signed
- gouache, watercolour and wax crayon
- 33 by 51cm.; 13 by 20in.
Provenance
Malborough Fine Art Ltd, London
Executed in 1967