- 316
Donald Friend
4,000 - 6,000 AUD
- Donald Friend
- BYZANTINE CHAPEL
- Signed and titled upper right
- Watercolour, gouache and ink on paper on board
- 49 by 33.5 cm
Provenance
Private collection, Sydney