Lot 316
  • 316

Donald Friend

4,000 - 6,000 AUD

  • Donald Friend
  • BYZANTINE CHAPEL
  • Signed and titled upper right
  • Watercolour, gouache and ink on paper on board
  • 49 by 33.5 cm

Provenance

Private collection, Sydney