- 229
Donald Friend
4,000 - 6,000 AUD
- Donald Friend
- THE GAMBLERS
- Signed and titled upper right
Ink, gouache and watercolour on paper on board
- 51 by 69.5 cm
Provenance
Private collection, Sydney