Lot 229
  • 229

Donald Friend

4,000 - 6,000 AUD

  • Donald Friend
  • THE GAMBLERS
  • Signed and titled upper right
  • Ink, gouache and watercolour on paper on board

  • 51 by 69.5 cm

Provenance

Private collection, Sydney