- 286
John Piper, 1903-1992
8,000 - 12,000 GBP
- John Piper
- east barsham manor ii
- signed
- watercolour, ink, gouache and wax crayon
- 55x75cm.; 21¾x29½in.
Provenance
Marlborough Fine Art Ltd., London