- 113
John Skeaping, R.A., 1901-1980
1,200 - 1,800 GBP
- John Skeaping, R.A.
- bedouin arab
- signed and dated 69
- watercolour and gouache
- 51.5x71cm.; 20¼x28in.
Provenance
Arthur Akerman & Son Ltd., London