242

Alias Daniel Cordier – Online

Christian d'Orgeix
N. 1927
SANS TITRE
signed
ink, gouache and watercolor on paper
23,9 x 31,4 cm; 9  3/8  x 12  3/8  in.

[signé
encre, gouache et aquarelle sur papier]

Alias Daniel Cordier – Online