238

Alias Daniel Cordier – Online

Christian d'Orgeix
N. 1927
SANS TITRE
signed
watercolor, ink and gouache on paper
22 x 26 cm; 8  11/16  x 10  1/4  in.

[signé
aquarelle, encre et gouache sur papier]

Alias Daniel Cordier – Online