234

Alias Daniel Cordier – Online

Christian d'Orgeix
N. 1927
SANS TITRE
signed
ink, watercolor and gouache on paper
23,7 x 30,8 cm; 9  5/16  x 12  1/8  in.

[signé
encre, aquarelle et gouache sur papier]

Alias Daniel Cordier – Online