226

Alias Daniel Cordier – Online

Christian d'Orgeix
N. 1927
SANS TITRE
signed
ink and gouache on paper
31,7 x 24 cm; 12  1/2  x 9  7/16  in.

[signé
encre et gouache sur papier]

Alias Daniel Cordier – Online