224

Alias Daniel Cordier – Online

Christian d'Orgeix
N. 1927
SANS TITRE
signed
pencil, gouache, watercolor and ink on paper
31,5 x 24,6 cm; 12  3/8  x 9  11/16  in.

[signé
crayon, gouache, aquarelle et encre sur papier]

Alias Daniel Cordier – Online