206

Alias Daniel Cordier – Online

Camille Bryen
1907 - 1977
SANS TITRE
signed
ink and gouache on paper
53 x 38,6 cm; 20 ⅞ x 15 3/16 in.

[signé
encre et gouache sur papier]

Alias Daniel Cordier – Online