205

Alias Daniel Cordier – Online

Camille Bryen
1907 - 1977
SANS TITRE
signed
ink and gouache on paper
50,2 x 33 cm; 19  3/4  x 12  15/16  in.

[signé
encre et gouache sur papier]

Alias Daniel Cordier – Online